سبد خرید

0  محصول
0 ریال

جستجو بر اساس

سازنده:
مشخصات محصول:
لومنس
نمایشگر
رزولوشن نمایشگر
پیشنهاد ما:

مقایسه کالا

موردی برای مقایسه انتخاب نشده

گالری فیلم

رعایت ایمنی لنز پروژکتور

هرپروژکتور از طریق لنز نور لامپ را برروی پرده نمایش منعکس میکند لذا مهمترین بخش هر پروژکتور لامپ و لنز آن است بنابراین توصیه میشود نکات ذیل را جهت تمیز نمودن و محافظت از لنز پروژکتور خود رعایت نمایید.

چگونه لنز ویدئو پروژکتور را تمیز کنیم؟

برای اطمینان از این که تصویر با کیفیت در حد مطلوب از پروژکتور ارسال میشود، باید همواره لنز پروژکتور به صورت هفتگی یا ماهیانه تمیز شود. برای از بین بردن گرد و غبار انباشته شده بر روی لنز پروژکتور، باید از یک راهکار غیر ساینده برای تمیز کردن لنزاستفاده کنید، 

یک پارچه ی نرم، خشک و بدون پرز را به الکل ایزوپروپیل آغشته نموده و با احتیاط و بدون فشار لنز پروژکتور خود را تمیز نمایید بیاد داشته باشید که پاک کننده ی لنز را مستقیم بر روی لنز استفاده نکنید. ابتدا مقداری از ماده ی پاک کننده را روی پارچه ریخته، و سپس پارچه را به آرامی بر روی لنز مالیده و به صورت دایره ای شکل حرکت دهید. توجه داشته باشید ازسایر پاک کننده ها، حلال ها یا مواد شوینده ی قوی بدلیل اینکه میتوانند به لنز آسیب جدی وارد کنند نباید استفاده نمایید. همچنین باید از بکارگیری دستمال کاغذی اجتناب کنید،  زیرا دستمال کاغذی حاوی فیبرهای سخت بوده که به لنز آسیب میرساند و ممکن است تکه های کاغذ، پرز و سایر ته مانده ها  را برروی لنز بجای بگذارند که باعث کاهش کیفیت تصویر ارسال شده خواهند شد.

 اگر پس از فرآینده تمیز کردن لنز از پروژکتور استفاده نخواهید کرد حتماً درپوش لنز را ببندید.

اگر لنز زیاد کثیف نیست، گرد و غبار روی آن را به راحتی با استفاده از یک اسپری هوای فشرده میتوانید از بین ببرید. هرچند، هنگام اسپری کردن هوای فشرده به سمت لنز باید حداقل در فاصله ای حدوداً سی سانتی متری از لنز قرار بگیرید تا از هرگونه آسیب احتمالی و ترک خوردن لنز بر اثر فشار زیاد هوا جلوگیری شود.

 

 با ما در : ما را در تلگرام دنبال کنید   ما را در اینستاگرام دنبال کنید      

روش های حمل و نقل

پرداخت توسط

شما میتوانید توسط تمامی کارتهای عضو شتاب در سایت خرید نمایید

پرداخت اینترنتی ( با کارت عضو شتاب)
پرداخت نقدی در محل

تماس با ما

آدرس : تهران، خیابان جمهوری، کوچه شهریار، پلاک1

ایمیل: info @ projector . ir

تلفن: 61987114-021

فکس: 61987128-021

display: none; }