سبد خرید

0  محصول
0 ریال

جستجو بر اساس

سازنده:
مشخصات محصول:
لومنس
نمایشگر
رزولوشن نمایشگر
پیشنهاد ما:

مقایسه کالا

موردی برای مقایسه انتخاب نشده

گالری فیلم

آینده روشن ویدئوپروژکتورهای لیزری به دلیل کیفیت بالای تصاویر و هزینه بسیار پایین بهره برداری

آینده روشن پروژکتورهای لیزری

تصاویر طبیعی، نصب آسان و 20.000 ساعت کارکرد بدون نیاز به سرویس از مزیتهای ویدئو پروژکتور لیزری سونی FHZ57 میباشد که آینده روشن پروژکتورهای لیزری را تضمین میکند.

 

 تجربه نمایش بینظر تصاویری به رنگ واقعیت زندگی با ویدئو پروژکتور لیزری .FH57, FH65, FH60

استفاده از منبع نور لیزر به جای لامپهای جیوه ایی متداول، باعث عدم نیاز به تعویض لامپ دردورههای زمانی خاص شده و عملا هزینه های بهربرداری را به صفر رسانده است.استفاده از این تکنولوژی انحصاری در این گروه از ویدئو پروژکتورها ضمن کاهش صدای کارکرد ویدئو پروژکتور باعث ارتقاع کیفیت بهربرداری و حذف زمانهای گرم کردن و خاموش شدن ویدئو پروژکتور شده است.

این ویژگیها برجسته باعث استقبال مصرف کنندگان برای موارد مختلفی شده است، از نصب در مکانهای آموزشی تا سالنهای کنفراس.

 تصاویری درخشان و طبیعی

پروژکتورهای این گروه از تکنولوژی انحصاری Reality Creation شرکت سونی که برای پروژکتورهای سینمای خانگی توسعه یافته است استفاده میکنند که باعث نمایش تصاویر با کیفت بسیار بالا میشود. به صورت خلاصه عملکرد تکنولوژی Reality Creation تجزیه و تحلیل تصاویر ورودی به صورت فریم به فریم و استفاده از الگوی پیشرفته بانک اطلاعات به منظور بهینه سازی وکنترل تمام پیکسلهای جهت نمایش تصاویر بسیار درخشان و با کیفت میباشد. این تکنولوژی با پالایش نقاط روشن و تیره تصویر درلحظه باعث نمایش باتلئلئو هایلایت ها و رنگ سیاه غنی تری میشود.

استفاده شرکت سونی از تکنولوژی انحصاری تولید سه رنگ اصلی فقط از منبع نور لیزر، بر خلاف سایر برندها که فقط یک رنگ از سه رنگ توسط لیزر تامین میشود، درکنار تکنولوژی ابداعی3lcd  سونی که رنگهای قرمز، سبز و آبی به عنوان اجزا تصویر به صورت جداگانه نمایش میدهد شکست رنگ را به صورت کامل از بین برده است و نتیجه آن نمایش تصاویر باکیفیت و رنگهای واقعی و آینده روشن پروژکتورهای لیزری شده است.

پروژکتورهای این گروه در مدلهای FHZ57 با 4100 لومنس ، FHZ60 با 5000 لومنس ، FHZ65  با 6000 لومنس و FHZ700 با 7000 لومنس ارائه شده است.

هزینه پایین بهره برداری و استفاده بدون دردسر

عملکرد موثر این گروه از ویدئو پروژکتورهای شرکت سونی، آنها را به اقتصادی ترین مدلهای موجود در گروه ویدئو پروژکتورهای حرفه بدل نموده است.

عدم نیاز به تعویض لامپ در طول مدت بهره برداری، عدم نیاز به بازدید و تمیزکردن فیلترها تا بیست هزار ساعت، مدیریت هوشمند مصرف انرژی مانند قطع کامل نور و کم کردن خودکار نور در زمانی که ویدئو پروژکتور مورد استفاده نیست باعث به حداقل رسید هزینه های بهر برداری از این گروه از ویدئو پروژکتورها شده است.

 طراحی موثر و نصب آسان

امکان جابجایی لنز و استفاده از مجموعه ایی از لنزهای مختلف به همراه عدم محدودیت در زاویه نصب این گروه از ویدئو پروژکتورها باعث نصب آسان آنها گشته است.

برای ساختن تصاویر بسیار بزرگ می توان از چند ویدئو پروژکتور در کنار هم استفاده نمود.

 

 با ما در : ما را در تلگرام دنبال کنید   ما را در اینستاگرام دنبال کنید      

روش های حمل و نقل

پرداخت توسط

شما میتوانید توسط تمامی کارتهای عضو شتاب در سایت خرید نمایید

پرداخت اینترنتی ( با کارت عضو شتاب)
پرداخت نقدی در محل

تماس با ما

آدرس : تهران، خیابان جمهوری، کوچه شهریار، پلاک1

ایمیل: info @ projector . ir

تلفن: 61987114-021

فکس: 61987128-021

display: none; }