سبد خرید

0  محصول
0 ریال

جستجو بر اساس

سازنده:
مشخصات محصول:
لومنس
نمایشگر
رزولوشن نمایشگر
پیشنهاد ما:

مقایسه کالا

موردی برای مقایسه انتخاب نشده

گالری فیلم

فروشگاه اینترنتی پروژکتور جهت جلب رضایت مشتریان شرایط ارسال سریع محصولات خود را بخوبی فراهم آورده است:

پست پیشتاز

 

 

تهران:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 ثبت گردند در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند. لازم بذکر است سفارش هایی که در روز پنج‌شنبه و جمعه ثبت میشوند در اولین روز کاری هفته آینده ارسال خواهند شد.

کرج:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 13 ثبت گردند در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند. لازم بذکر است سفارش هایی که در روز پنج‌شنبه و جمعه ثبت میشوند در اولین روز کاری هفته آینده ارسال خواهند شد.

اصفهان:

در صورتی که سفارش تا ساعت 15 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 15 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری هفته آینده ارسال می‌شوند.

استان گیلان:

در صورتی که سفارش تا ساعت 15 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 15 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری هفته آینده ارسال می‌شوند. 

استان مازندارن:

در صورتی که سفارش تا ساعت 15 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد تحویل داده می‌شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 15 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری هفته آینده ارسال می‌شوند. شهرهای قائم‌شهر، نکا، بهشهر، بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، عباس‌آباد، ساری، بابل، آمل،  تنکابن و رامسر مشمول می‌باشند.
پیک بادپا                                                                                  
      

 

 

با انتخاب پیک بادپا جهت دریافت کالای خود برای مشتریان تهرانی ظرف کمتر از 5 ساعت کالا برای شما ارسال خواهد شد و میتوانید مطابق با قبض هزینه آن را در محل و هنگام تحویل کالا پرداخت نمایید.

تیپاکس
 
 
 
 

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند. 

زمان ارسال باتیپاکس در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است و در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.

 با ما در : ما را در تلگرام دنبال کنید   ما را در اینستاگرام دنبال کنید      

روش های حمل و نقل

پرداخت توسط

شما میتوانید توسط تمامی کارتهای عضو شتاب در سایت خرید نمایید

پرداخت اینترنتی ( با کارت عضو شتاب)
پرداخت نقدی در محل

تماس با ما

آدرس : تهران، خیابان جمهوری، کوچه شهریار، پلاک1

ایمیل: info @ projector . ir

تلفن: 61987114-021

فکس: 61987128-021

display: none; }